Czy koniec świata będzie widowiskową batalią pomiędzy Dobrem i Złem, czy też wyzutą z nadziei rzezią? A może będzie to zwyczajny dzień i nagła pustka? Dla wielu cały świat ogranicza się do towarzyszących im na co dzień osób, uczuć czy miejsc. Inni pragmatycznie twierdzą, że świat to materia. Kto ma więcej racji? I jak w takim wypadku rozumieć Apokalipsę? Czy to osobista tragedia, czy też...

A może będzie to zwyczajny dzień i nagła pustka?
I jak w takim wypadku rozumieć Apokalipsę?
Czy to osobista tragedia, czy też globalny kataklizm?

Antologia "Pieśni Końca" o zbiór opowiadań, będący zarazem swoistym zestawieniem odpowiedzi na te trudne pytania. Odpowiedzi wyjątkowo zróżnicowanych, należałoby zaznaczyć.
Czy masz odwagę, by stawić czoła zagładzie?

Cavadrac | 2013-03-14
hundzia | 2011-05-04