Naoczny świadek

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Intryga i miłość". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Her eyewitness
83-238-0016-2
harlequin
dzasti19

Collin traci wzrok w czasie pełnienia obowiązków służbowych. Jedyną szansą ucieczki przed kalectwem jest przeszczep. Po zabiegu odzyskuje zdolność widzenia, lecz to, co teraz widzi, zdumiewa go i przeraża. Przed jego oczyma stają obrazy zbrodni, o popełnienie której oskarżono piękną Sydney Green. Collin wie, że kobieta jest niewinna, i postanawia jej pomóc. Czy kobieta przyjmie pomoc od obcego? Dlaczego tak się wzrusza, kiedy patrzy w jego oczy? I kto uwierzy, że to on w przedziwny sposób stał się naocznym świadkiem morderstwa?

źródło opisu: okładka

moniszon | 2016-10-30