Dziewczyna Ameryki

Okładka książki Dziewczyna Ameryki Meg Cabot
Okładka książki Dziewczyna Ameryki
Meg Cabot Wydawnictwo: Amber Cykl: Dziewczyna Ameryki (tom 1) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Dziewczyna Ameryki (tom 1)
All-American Girl
Amber
2005-01-01
2002-01-01
Edyta Jaczewska

Lekka, przyjemna, nie zmieniająca życia. Taka typowa Meg Cabot.

Lekka, przyjemna, nie zmieniająca życia. Taka typowa Meg Cabot.

Książka bardzo fajna. Zdecydowanie napisana dla nastolatek. Dość krótka, ale to nie przez to książkę pochłonęłam w 3 godziny. Wciągająca opowieść. Co prawda brakuje mi trochę bardziej romantycznych scen (opisu pocałunków itp.). Ale pomimo tego i tak polecam. Lekkie i można przeczytać w każdej chwili.

Dla mnie osobiście świetna niezobowiązująca i lekka książka! W sam raz na wieczór po stresującym dniu :)

Pamiętam scenę z zajęć z rysunku, w której trzeba było narysować jajko bez użycia białej kredki. Ale jak to się miało do ogółu fabuły, tego już nie pamiętam.

Pokochałam tą książkę jako nastolatka. Niektóre kwestie dały mi do myślenia. Bardzo dobra książka dla młodzieży. Mimo iż mam 33 lata, zdarza mi się po nią sięgnąć.

Na półkach: , , , , , , , , ,

Nastolatka ratuje życie prezydenta USA. Z niewidzialnej dziewczyny staje dię bohaterką. Nagła zmiana sytuacji komplikuje jej życie uczuciowe. Poznaje syna prezydenta i gubi się w uczuciach. Na szczęście nieporozumienia się wyjaśniają.

Z tą książką rozpoczęłam moją przygodę z czytaniem. Co tu więcej mówić? Polecam :D

Lekka i przyjemna, powoduje uśmiech na twarzy.

Lekka i przyjemna, powoduje uśmiech na twarzy.

Świetna ...

Świetna ...

Meg Cabot zawsze będzie miała szczególne miejsce w moim sercu. Dzięki niej pokochałam czytanie. Teraz, 20 lat później, gdy dopada mnie nostalgia, dalej chętnie sięgam po jej książki. Lekka, śmieszna książka dla młodzieży i nie tylko.

• Dzieciństwo
  • Młodzieżowe