Diona i dalmatyńczyk

Seria: Najpiękniejsze Miłości
Wydawnictwo: Amber
Diona and a dalmatian
Dorota_1988

Sir Hereward Grantley z trudem sadowił się w ogromnym fotelu. Krzywiąc się i sapiąc, dźwignął opuchniętą stopę na taboret i ostroż­nie próbował znaleźć oparcie dla obolałych pleców. W tej samej chwili w radosnych susach ruszył ku niemu młody dalmatyńczyk. Nagle, potrącona psim ogonem, szklanka brandy zsu­nęła się ze stolika. Sir Hereward wpadł we wściekłość: — Pilnuj swego przeklętego psa! —...

Sir Hereward Grantley z trudem sadowił się
— Pilnuj swego przeklętego psa! — krzyknął na bratanicę i dodał z pretensją w głosie:
— Mówiłem ci już, że nie ma prawa tutaj przebywać. Nie życzę go sobie w domu. Jego miejsce jest w psiarni.
Diona pospiesznie zbierała z dywanu kawałki szkła.

źródło opisu: Amber, 1995

saya1502 | 2015-09-22