Miasto Zakazane

83-89351-05-6
Chiny, Zakazane Miasto
literatura faktu
Mika

[opis z okładki] "Siedemnastoletni Alex Jackson był mocno podekscytowany, gdy ojciec, kamerzysta z Canadian Broadcasting Corporation, zaproponował synowi, by towarzyszył mu w podróży służbowej do Chin. Potraktował tę propozycję jako szansę, która zdarza się raz w życiu, tym bardziej, że od pewnego czasu żywo interesował się historią tego kraju. Ani Alex, ani jego ojciec nie przeczuwali, że...

[opis z okładki]
Ani Alex, ani jego ojciec nie przeczuwali, że staną się świadkami i uczestnikami historycznych zdarzeń, które rozegrały się w tym kraju wiosną 1989 roku."

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.film.gildia.pl/_n_/literatura/tworcy/wi...»

Piotr | 2012-12-18

Solidna. Tylko i aż. Czyta się dobrze, daje impuls do zainteresowania się wydarzeniami, na podstawie których książka powstała.

Łukasz Franciszek | 2012-03-29
Przeczytana: 29 marca 2012

wstrząsająca i wciągająca powieść, której akcja toczy się w trakcie dramatycznych wydarzeń protestów na placu Tian'anmen w 1989.

xMOMO | 2016-11-05
Przeczytana: 05 listopada 2016