Trening mózgu. Popraw pamięć, koncentrację i samopoczucie korzystając z najnowszych odkryć nauki

Wydawnictwo: Laurum
978-83-62195-89-3
Mariusz

Twój mózg, podobnie jak mięśnie, serce i inne organy, jest zbudowany z tkanki i krążącej w nim krwi, dlatego należy się o niego odpowiednio troszczyć, aby zapewnić mu jak najlepszą sprawność. Znany neurochirurg dr Larry McCleary prezentuje niezwykły przepis na to, jak utrzymać swój mózg w dobrym zdrowiu.

źródło opisu: www.laurum.pl

źródło okładki: www.laurum.pl

Łukasz | 2014-06-07
Na półkach: Przeczytane, 2014

Gdyby piękna blondynka zapytała mnie na przystanku, czy pożyczę jej tę książkę, to pewnie oddał bym jej za darmo licząc, że odwdzięczy mi się jeszcze zanim zacznie ją czytać i razem będziemy trenować swoje mózgi. Oczekiwałem czegoś więcej po tej książce. Autor przygotował kilka ćwiczeń i testów na poprawę funkcjonowania mózgu i podał przykładową dietę siedmiodniową oraz przepisy na koktajle ketogeniczne. Po przeczytaniu książki zacząłem się zastanawiać jak można w 270 stronach zawrzeć tak mało informacji na tytułowy temat - trening mózgu. Tytuł nie odpowiada faktycznej treści książki. Większa jej część to bajdurzenie i opisywanie funkcji procesów chemicznych w mózgu. Od czasu do czasu wplatana jest nazwa produktu polecanego przez autora.

Ewelina | 2015-08-03
Na półkach: 2015, Przeczytane