Tożsamość. Prawdziwe imię człowieka

Wydawnictwo: Novae Res
978-83-7722-149-5
RedHead

Tożsamość, prawdziwe imię człowieka to medytacja o ludzkiej egzystencji. Opis jednego dnia z życia młodzieńca o imieniu Adam i jego niezwykłej wędrówki. Bohater, przemierzając okolicę od świtu aż do zmierzchu, poświęcił czas na poszukiwanie swej zagubionej tożsamości i odpowiedzi na nurtujące go pytania. Szczególnie interesowało Adama to, kim jest człowiek i jaki sens oraz cel ma ludzkie życie. Te i inne pytania zadał napotkanym na swojej drodze rozmaitym ludziom, m.in. kupcowi, uczonemu, studentowi, matce i nauczycielce oraz księdzu, którzy udzielili mu rozmaitych odpowiedzi na postawione pytania. Serdecznie zapraszamy do odbycia tej niezwykłej wędrówki razem z Adamem i do poznania odpowiedzi na zadane pytania.

źródło opisu: wydawnictwo

BartoszK | 2015-02-10