Strategie konkurencji małych i średnich przedsiębiorstw

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
biznes, finanse

Monografia koncentruje się na strategii konkurencji małych i średnich przedsiębiorstw, w której Autorka tworzy wartościowe rozwiązania dla tej właśnie grupy. Globalizacja, konkurencja, zdolności projektowania strategii zmieniły systemy zarządzania we współczesnej gospodarce. Właściwe rozpoznanie uwarunkowań wzrostu konkurencyjności staje się znacznie bardziej utrudnione ze względu na ich burzliwy przebieg. Autorka podjęła się tego trudnego zadania i wnosi nowe opracowanie oparte na własnych badaniach. Merytoryczny zakres monografii zawiera syntetyczny i dobrze opracowany przekaz nie tylko podstawowych informacji z zakresu strategii konkurencji małych i średnich przedsiębiorstw, ale także przedstawia szczegółowe rozważania takich zagadnień, jak: konkurencyjność, strategie konkurencji, uwarunkowania wzrostu konkurencyjności, małe i średnie przedsiębiorstwa.

Justyna | 2015-10-17