978-83-60951-04-0
bialorutenistyka, Białoruś
takisobiejac

Dziewiąty tom rocznika wydawanego przez Katedrę Białorutenistyki Uniwesytetu Warszawskiego stanowi zbiór artykułów naukowych, powstałych na bazie referatów wygłoszonych podczas Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. "Polsko-bialoruskie związki literackie, językowe i historyczno-kulturalne" w październiku 2009 r. oraz innych prac, nadesłanych do niniejszego tomu przez białoruskich i polskich badaczy.

źródło opisu: przedmowa do książki

książek: 2015
takisobiejac | 2011-02-24