Armada - 10 - Odzyskane wspomnienia

Wydawnictwo: Egmont Polska
Sillage: Retour de flammes
armada, morvan, buchet, navis
komiksy

Okręt admiralski Konstytuanty, ścigacze, wojenne fregaty, okręty naprawcze, statki pirackie... Miliony statków tworzą gwiezdny konwój wysłany w poszukiwaniu nowych planet. W konwoju nazwanym „Ślad” przewijają się ludzie o różnym pochodzeniu i wyznaniach. Jedna rasa pozostaje nieznana – istoty ludzkie. Jest jeszcze Navis. Z powodu poważnego wypadku jaki wywołała przebywa ona w areszcie na...

Miliony statków tworzą gwiezdny konwój wysłany w poszukiwaniu nowych planet. W konwoju nazwanym „Ślad” przewijają się ludzie o różnym pochodzeniu i wyznaniach. Jedna rasa pozostaje nieznana – istoty ludzkie. Jest jeszcze Navis. Z powodu poważnego wypadku jaki wywołała przebywa ona w areszcie na pokładzie swojego statku. Po odkryciu że jest on poruszany siłą woli Heilliga postanawia sprowadzić go z powrotem do swojego ludu.
Obecnie mieszka on na planecie gdzie Navis spędziła swoją młodość zanim temperatura nie podniosła się o kilka setek stopni. Spodziewała się chłodnego powitania ze strony dawnej towarzyszki Heilliga jednakże nie mogła przewidzieć że jej przeszłość wciągnie ją przerażający powrót z płomieni.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://komiks.nast.pl/okladka/6531/Armada-10-Odzyskane-wspomnienia/

IggyPop | 2016-07-14
Przeczytana: 06 lipca 2016