Europa z dzieckiem

Wydawnictwo: Pascal
przewodniki, Europa,
Miss_Jacobs

Zwiedzanie wcale nie musi być nudne dla dzieci. Odkrywaj Europę z przewodnikiem Pascala przygotowanym specjalnie dla rodziców. "Europa z dzieckiem" został wzbogacony o informacje praktyczne, które z pewnością przydadzą się zarówno na etapie planowania wyjazdu z dzieckiem jak i podczas pobytu na miejscu. Słynne miejsca i zabytki zostały pokazane z dziecięcej perspektywy. Opisy wzbogacone zostały o baśnie i legendy charakterystyczne dla danego miejsca. Gotowe trasy wycieczek uwzględniają wytrzymałość najmłodszych turystów. Przewodnik zawiera odpowiedzi na dociekliwe pytania dzieci.
Dobór miejsc letniego i zimowego wypoczynku pozwala na korzystanie z przewodnika przez cały rok. Korzystanie z przewodników serii dziecięcej to udany urlop dla całej rodziny.

źródło opisu: Wydawnictwo Pascal, 2008

źródło okładki: www.pascal.pl