Nikt mnie nie rozumie!

Tłumaczenie: Iwona Żółkowska
Cykl: Leehampton (tom 4)
Wydawnictwo: Akapit
Where Do We Go from Here?

Rodzice, ach rodzice... Chyba nigdy się nie zmienią! Sumitha ma poważny dylemat. Poznała fantastycznego chłopaka. Dostała od niego propozycję, która jest szansą na wielki sukces. Ale rodzice inaczej widzą przyszłość córki... Laura nie potrafi wyznać Jonowi, że chce z nim zerwać, bo poznała kogoś innego. W tej sprawie chętnie poradziłaby się mamy, która nie ma do tego głowy, bo jest zaabsorbowana wychowywaniem małego synka. Chelsea ma kłopoty i potrzebuje matczynej rady, lecz Ginny Gee musi najpierw uporządkować własne sprawy. Jemma nieźle dogaduję się z mamą, za to ojciec rzuca jej kłody pod nogi, bo chce, żeby cała rodzina wyniosła się na koszmarne odludzie. Jon cierpi z powodu ojca, który ciągle wystawia się na pośmiewisko. Gdy po jednej z kłótni padają mocne słowa, w życiu rodziny następuje nagły zwrot.

źródło opisu: Akapit

źródło okładki: Akapit

książkowymol | 2014-01-14
Przeczytana: 14 stycznia 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Kończąc czytać tę serię byłam trochę smutna. Sera się skończyła pożegnanie z bohaterami i wgl. Ale nie bd czytać tej serii 2 raz.

Kinga | 2015-06-17

Ta część serii spodobała mi się najbardziej. Wciągająca i zabawna, trudno się oderwać. Wreszcie bohaterowie się rozkręcili i ciągle coś robili, nie sposób było się nudzić. Porusza ważne problemy nastolatków w dosyć humorystyczny sposób. 7/10.

Luelle | 2010-02-19

ostatnia część z serii, a szkoda.
książka mi się podobała jak i cała seria.

Olaa | 2013-07-08

Ostatnia część. Seria nie jest zła. Idealna dla dziewczyn, które również mają problemy z rodzicami. Tutaj często przedstawione w zabawny sposób. :)

Kanakuji | 2012-11-27
Przeczytana: 26 listopada 2012

Bardzo mi się podobała jednak uważam, że to nie jest najlepsza część z tej serii.

Justyna | 2011-07-15

Jak dla mnie chyba najnudniejsza część ze wszystkich i jakby już lekko naciągana.

Maggie_Meg | 2014-07-12

Fabuła książki całkiem fajna, ale książka jest kiepsko napisana.

Natasha16 | 2012-01-03
Przeczytana: 19 lipca 2013

ekstra książka o problemach nastolatków :)

avia | 2016-11-10
Na półkach: Inne, Przeczytane