Dublin - Miasta Świata

Tłumaczenie: Anna Wrzosek, Marek Darewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Miasta Świata". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pascal
Dublin
przewodniki, Dublin, Irlandia
Inne
Miss_Jacobs

Dublin w pełnym blasku: największe atrakcje, najlepsze galerie, najbardziej magiczne zaułki, najgłośniejsze kluby i nastrojowe kafejki. Z tym przewodnikiem odkryjesz najsłynniejsze zabytki i fascynujące tajemnice irlandzkiej metropolii. Dzięki przewodnikowi: - Jeszcze przed podróżą zasmakujesz w urokach Dublina - wzbogacony o piękne fotografie tekst to nie tylko rzetelna informacja, ale i...

Dzięki przewodnikowi:
- Jeszcze przed podróżą zasmakujesz w urokach Dublina - wzbogacony o piękne fotografie tekst to nie tylko rzetelna informacja, ale i pasjonująca opowieść o blaskach i cieniach wielkiego miasta.
- Bez trudu odnajdziesz najważniejsze dublińskie atrakcje dzięki kolorystycznie wyodrębnionym częściom książki.
- Rozrywka i zakupy będą czystą przyjemnością - wystarczy rzut oka na listę lokalizacji i wszystko jasne.
- Zanurzysz się w klimacie miasta, spacerując ze szczegółowym planem w ręku.
- Odwiedzisz wszystkie istotne punkty miasta, korzystając ze szczegółowych planów.
- Zjesz tak, jak lubisz - korzystając z rekomendacji naszych ekspertów.
- Nocleg nie będzie przykrym zaskoczeniem - przewodnik zawiera kompletną bazę hoteli, począwszy od ekonomicznych rozwiązań po lokalizacje luksusowe.
- Dłuższy pobyt urozmaicisz krótkimi wypadami za miasto, gdzie świat wygląda całkiem inaczej.
- Wrócisz szczęśliwy - praktyczne wskazówki uwolnią Cię od zbędnego stresu w nowym miejscu.

źródło opisu: http://ksiegarnia.pascal.pl/ksiazka.php?id=1944

źródło okładki: http://ksiegarnia.pascal.pl/ksiazka.php?id=1944