Nowy Jork - Miasta Świata

Tłumaczenie: Karolina Dąbrowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Miasta Świata". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pascal
7 (6 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
New York
Miss_Jacobs

w pełnym blasku: największe atrakcje, najlepsze galerie, najbardziej magiczne zaułki, najgłośniejsze kluby i nastrojowe kafejki. Z tym przewodnikiem odkryjesz najsłynniejsze zabytki i fascynujące tajemnice amerykańskiej metropolii. Dzięki przewodnikowi: - Jeszcze przed podróżą zasmakujesz w urokach Nowego Jorku - wzbogacony o piękne fotografie tekst to nie tylko rzetelna informacja, ale i...

Dzięki przewodnikowi:
- Jeszcze przed podróżą zasmakujesz w urokach Nowego Jorku - wzbogacony o piękne fotografie tekst to nie tylko rzetelna informacja, ale i pasjonująca opowieść o blaskach i cieniach wielkiego miasta.
- Bez trudu odnajdziesz najważniejsze nowojorskie atrakcje dzięki kolorystycznie wyodrębnionym częściom książki.
- Rozrywka i zakupy będą czystą przyjemnością - wystarczy rzut oka na listę lokalizacji i wszystko jasne.
- Zanurzysz się w klimacie miasta, spacerując ze szczegółowym planem w ręku.
- Odwiedzisz wszystkie istotne punkty miasta, korzystając ze szczegółowych planów.
- Zjesz tak, jak lubisz - korzystając z rekomendacji naszych ekspertów.
- Nocleg nie będzie przykrym zaskoczeniem - przewodnik zawiera kompletną bazę hoteli, począwszy od ekonomicznych rozwiązań po lokalizacje luksusowe.
- Dłuższy pobyt urozmaicisz krótkimi wypadami za miasto, gdzie świat wygląda całkiem inaczej.
- Wrócisz szczęśliwy - praktyczne wskazówki uwolnią Cię od zbędnego stresu w nowym miejscu.

źródło opisu: http://ksiegarnia.pascal.pl/ksiazka.php?id=1946_No...(?)

źródło okładki: http://ksiegarnia.pascal.pl/data/produkty/New_York_miasta_swiata.jpg

Sanderka1985 | 2013-03-06
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 05 marca 2013

Książka Miasta Świata: Nowy Jork była zwięzłą, ale niezwykle pomocną lekturą przy zwiedzaniu "miasta, które nigdy nie śpi". Bardzo logicznie ułożona treść ksiązki pozowliła mi na dokładne zaplanowanie ciekawych spacerów po Nowym Jorku, jak również zaplanowanie wyciecze do muzeów, których w NY nie brakuje, a czasem brakuje czasu na zwiedzenie wszystkiego przy jednej wizycie. Dodatkowe opisy, gdzie zjeść, gdzie sie wybrać na zakupy, a nawet jak poruszać sie po NY transportem publicznym, były nieocenioną pomocą. Polecam wszystkim, którzy będą mieli to szczęście wybrać sie do NY i samemu porównać opisy z rzeczywistością, jak również tym, którzy marzą aby zobaczyć jedno z najwspanialszych miast świata.

Iwasaki | 2013-10-16
Aleksandra Kaczorowska | 2012-12-11