The Complete Winnie-the-Pooh

Wydawnictwo: Dean
angielski
kamk

Inne wydania

A. A. Milne's Winnie-the-Pooh stories have delighted generations of children since they first appeard over 70 years ago. This volume brings together the two best-loved books: "Winnie-the-Pooh" and "The House at Pooh Corner".

źródło opisu: http://www.dooyoo.co.uk/junior-book/the-complete-w...(?)

źródło okładki: http://www.dooyoo.co.uk/junior-book/the-complete-w...»

Moja ulubiona książka o przygodach wspaniałego, wyjątkowego Kubusia Prosiaczka tytułowy bohater Miś przyjaźni się z Krzysiem, ma niezwykłych, prawdziwych przyjaciół tygrysa, królika, kłapouchego, prosiaczka, mamę Kangurzycę, małe Kangurzątko i przemądrzałą Panią Sowę co w stumilowym Lesie przeżywają niesamowite, fajne przygody.
Ulubioną postacią moją jest prosiaczek.
Przesympatyczna, ciepła i mądra książka z mojego dzieciństwa!!!

pokerfejs7 | 2013-11-06

Kolejne wspomnienie mamy czytającej nam do poduszki :). Nie można się nie uśmiechnąć, kiedy otwierając po raz kolejny książeczkę wiesz, że Miś o bardzo małym rozumku czekał tu na Ciebie od dawna by znów móc beztrosko przeżywać z Tobą przygody, w których ukryty jest kawałek Twojego dzieciństwa.

BetiFiore | 2013-01-16

Kubus Puchatek to nie tylko lektura dla dzieci. Jest to bardzo mądra ksiażka również dla dorosłych. Jezeli ktos posiada wersję z oryginalnymi lustracjami, no to już lepiej być nie może :)

Leania112 | 2014-11-11

Moja ukochana książka z dzieciństwa :) Uwielbiam,nigdy mi się nie znudzi ! Moja ulubiona postać to prosiaczek :)

Niekulturalna | 2013-08-28

Książka mojego dzieciństwa. I choć wg mojego taty jest to TYLKO bajka o głupi misiu, dla mnie znaczy wiele. Zawsze, jak tak mówi, z obrazą stwierdza: "Nie o głupim! Tylko o misiu o bardzo małym rozumku". Nawet teraz, gdy jestem starsza, w smutne, zimowe wieczory, sięgam po tą książkę i czytam ją całą. Wiem, że jak sama będę miała dzieci, to będzie ich bajka na dobranoc. Kubusiu! Jesteś najwspanialszym misiem na świecie!

| 2015-04-14
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Przygoda

Każdy zna tą opowieść, którą czytałem jako dorosły już facet. Głupkowaty Mis ze swoją głupkowatą, ale nie głupią!!! filozofią. Królik nihilista. Prosiaczek tchórz, ale przyjemnie różowy. I jeszcze tona postaci, dziwnych ale nie dziwacznych, wszystko okraszone niecodzienną filozofią w wykonaniu wszystkich, oraz genialną według mnie grą słów i języka. A racji zawodu czytałem po angielsku, ale polska wersja tez robi wrażenie od kilkudziesięciu lat.

casia | 2015-08-12
Przeczytana: marzec 2015

Klasyka.
Ale jakże odświeżająca po Disneyowskim słodkim Kubusiu (którego osobiście bardzo lubię). Ten Prosiaczek, co szuka sposobu żeby zabłysnąć, a jednocześnie jest tchórzem pierwszej wody, ten Królik kombinator no i Kłapouchy nie do wytrzymania ze swoim pesymizmem. Śmieszne to wszytko ale i nostalgiczno-wzruszające.
Kto nie ma dzieci i nie miał okazji poczytać "Kubusia" w dorosłym życiu - niech sobie kupi/pożyczy i uśmiechnie pod nosem, czytając.

"zaraz będzie deszcz... o ile już nie pada"

Magdula | 2012-07-29
Przeczytana: 2000 rok
Turniquet 92 | 2014-07-09

Tego misia zawsze uwiielbialam za jego bezwarunkowa zdolność do kochania pozornie słabszych-takich jak prosiaczek.Jedna z najpiękniejszych i niezwykle wartościowych bajek.

Lennie | 2013-02-17
Przeczytana: 25 lutego 2013

Mama mi czytała, jak byłam mała, ale nic z tego nie rozumiałam ;D Nadrobiłam to! Zawsze fajnie wrócić do świata dzieciństwa :)