Pyskata w krainie zakochanych

Wydawnictwo: Wydawnictwo Credo

Lenka Pyskata powoli dorasta... Przed nią nowe wyzwania, matura, nowa miłość, która wydaje się... No, właśnie... Czy to na pewno ten wymarzony rycerza Lenka w Krainie zakochanych czuje się trochę jak Alicja w Krainie Czarów, bo... Nie do końca wiadomo, czy wierzyć uczuciom, porywom dziewczęcego zakochanego serca czy też rozważać wszystko rozsądnie i racjonalniea I jak teraz będzie wyglądała jej przyjaźń z Lilką bratowąa Czy każda decyzja to decyzja podjęta właściwiea Co się kryje za kolejnym zakrętema Poczucie humoru nie opuszcza Lenki nawet w najsmutniejszych chwilach. Wciąż zdarza się coś zaskakującego, a to co wydawało się tylko zbiegiem okoliczności, nie zawsze fortunnym, w końcu i tak obraca się na dobre... z Lilką nie można się nudzić. Nie można zbyt długo smucić. Bo życie według Lenki jest zbyt piękne, by je marnować na zamartwianie się o to, co przyniesie dzień jutrzejszy i czy ten przystojniak z Krainy zakochanych odwzajemni uczucie czy niea Najlepiej zanurzyć się w lekturze jak w rwącym potoku i dać się zabrać w cudowna Kraine zakochanych Lenka już tam na Was czeka... z torbą agrestu, szerokim uśmiechem i cisteczkiem oczywiście w kształcie serca!

Kyou | 2012-03-27
Przeczytana: 07 marca 2012

Lenka Pyskata powoli dorasta... Przed nią nowe wyzwania; matura, nowa miłość, która wydaje się... No, właśnie... Czy to na pewno ten wymarzony rycerz Lenka w Krainie Zakochanych czuje się trochę jak Alicja w Krainie Czarów, bo... Nie do końca wiadomo, czy wierzyć uczuciom, porywom dziewczęcego zakochanego serca - czy też rozważać wszystko rozsądnie i racjonalnie I jak teraz będzie wyglądała jej przyjaźń z Lilką - bratową Czy każda decyzja to decyzja podjęta właściwie Co się kryje za kolejnym zakrętem

To była pierwsza książka tej autorki, którą przeczytałam. Ano, najpierw przeczytałam drugą część a później czekałam z rok na zaopatrzenie mojej biblioteki w pozostałe części. Kiedy się do nich dorwałam, od nowa ją przeczytałam. Nie wzbudziła we mnie tyle emocji co na początku, ale nadal świetna.

szyszkak | 2011-12-22
Przeczytana: 22 grudnia 2011

Dawno nie przeczytałam książki dla młodzieży jednym tchem...a tu proszę:) Bo w końcu traktuje ona o młodzieży wartościowej, mądrej - owszem popełniającej błędy - ale zawsze wyciągającej wnioski. Pojawia się nawet "wstydliwy" motyw wiary, do której teraz nikt się głośno przyznać nie chce, motyw młodego małżeństwa bez przymusu i wiele innych spraw przedstawionych w sposób radosny. Polecam!!!

Aisog | 2012-04-30
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 30 kwietnia 2012

Kiedyś już czytałam książkę w której główna bohaterka była bardzo głęboko wierząca, ale było to trochę sztuczne, podczas gdy Pyskata przedstawia wszystko w bardzo prosty sposób.
Trochę dziwi mnie szybkość z jaką niektóre rzeczy się dzieją ale chyba tak musi być...
Chętnie przeczytam kolejną część, bo ta skończyła się zagadkowo.

Karolka | 2011-05-16
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 16 maja 2011

Przesłodzona do głębi, ale do zniesienia ;)
Chyba najbardziej podobał mi się wątek wiary!

| 2011-11-06

Również bardzo fajnie się czyta! Jednak uważam ze 3 część ,,Pyskatej "jest najlepsza.

Olastyd | 2011-08-30
Przeczytana: 03 stycznia 2011

Kolejna część przygód Pyskatej. Polecam..

Angie | 2016-09-08
Anatharien | 2015-09-25