Graj trikiem

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Almanach mistrza gry". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Portal
978-83-60-525-28-9
RPG, MG, Trik, almanach
hobby
Filip Opulski

Graj trikiem to kolejny z alamanachów Mistrza Gry. Podręcznik w całości poświęcony jest przygotowaniu sesji RPG. Dziesiątki porad dotyczą tego jak zaskoczyć graczy i pogłębić atmosferę na sesji poprzez odpowiednie przygotowanie miejsca do gry, dobranie muzyki, oświetlenia, czy specjalnych gadżetów na sesję. Graj trikiem składa się z następujących rozdziałów: miejsce światło ...

Graj trikiem składa się z następujących rozdziałów:

miejsce

źródło opisu: http://www.rebel.pl/product.php/1,1420/19752/Graj-Trikiem.html

źródło okładki: http://www.rebel.pl/product.php/1,1420/19752/Graj-Trikiem.html

AngryMonkey | 2016-01-05
Przeczytana: 03 stycznia 2016

Najbardziej polubiłam tę książkę z całej serii "Graj z...". Może dlatego, że natchnęło mnie to na wiele nowych pomysłów związanych z sesjami? Polecam gorąco dla każdego, który chce urozmaicić sesje dodatkami, które wspomagają budowanie klimatu.

koryntianin | 2015-03-20
Przeczytana: 20 marca 2015

Trzewiczek po raz kolejny udowadnia, że jest najwyższą wyrocznią odnośnie prowadzenia gier narracyjnych w Polsce.

Mateusz Cioch | 2016-04-04

Ja bezpośrednio niezbyt skorzystałem z tej pozycji, bo triki w rodzaju tam opisywanych nie są moją domeną jako Mistrza Gry. Ale mój kumpel, Paweł Kukliński, któremu ją pożyczyłem, stosując większość zawartych w niej porad, poprowadził tak świetną sesję w Maga, że pamiętam ją po dziś dzień.

rasilio | 2016-02-25
Przeczytana: 27 lutego 2016