Calum

Tłumaczenie: Kinga Taukert
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance (tom: 357) ; Samotne serc". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Calum
83-7149-082-8
Jolantino

Twój mąż nie umiał cię kochać. Elaine od trzech lat była wdową i cierpiała na ogromny kompleks niższości, który nabyła w ciągu siedmiu lat nieudanego małżeństwa. Uważała się za nieatrakcyjną, oziębłą kobietę, i już nie marzyła o miłości, a zajęła się wyłącznie pracą zawodową. I kiedy klient jej firmy - zamożny, przystojny Calum Brodey - zwrócił na nią uwagę, postanowiła przeżyć z nim krótki...

Twój mąż nie umiał cię kochać.

Elaine od trzech lat była wdową i cierpiała na ogromny kompleks niższości, który nabyła w ciągu siedmiu lat nieudanego małżeństwa. Uważała się za nieatrakcyjną, oziębłą kobietę, i już nie marzyła o miłości, a zajęła się wyłącznie pracą zawodową. I kiedy klient jej firmy - zamożny, przystojny Calum Brodey - zwrócił na nią uwagę, postanowiła przeżyć z nim krótki romans, aby przekonać się, czy rzeczywiście jest niezdolną do miłości kobietą, jak twierdził jej zmarły mąż...

źródło opisu: Harlequin Romance, 1997

źródło okładki: ww.google.pl

kaktusowaona71 | 2016-02-06
Na półkach: Harlequin, Przeczytane
Przeczytana: 06 lutego 2016

"Calum" to kolejna odsłona historii mężczyzn z rodu Brodey'ów, która toczy się niejako równolegle do historii opisanej w "Chrisie".
Historia prościutka, zarysowana bardzo ogólnikowo, oczywiście ze schematycznymi bohaterami, oraz trochę zbyt naiwna i przesłodzona, ale też z drugiej strony, ciężko jest rozwinąć skrzydła na tak małej ilości stron i tak krótkiej formie, która jest wymogiem wydawcy.
Dodaję jedną gwiazdkę za bardzo przystępny język i łatwość czytania.
Dobre czytadło np na dłuższą podróż autobusem, gdzie trudno poważnie się skupić na treści. Nagrody Pulitzera pewnie jej nikt nie przyzna, ale jest sympatycznym umilaczem czasu

malgosiaks | 2013-05-30
Przeczytana: 31 maja 2013