Hotel złamanych serc

Wydawnictwo: Harlequin
The ultimate surrender
powieść, miłość,
Jolantino

Patty Fraser, współwłaścicielka i dyrektorka rodzinnego hotelu, dowiedziała się, że Marcus, jej wieloletni partner w interesach, a zarazem opiekun i domownik, poznał piękną kobietę i być może wkrótce się ożeni. Patty, ku zaskoczeniu wszystkich, chce sprzedać udziały w hotelu i nawet zamierza wyprowadzić się z miasteczka. Nie przeczuwa, że pada ofiarą skomplikowanej intrygi miłosnej...

źródło opisu: okładka

Katherina87 | 2012-11-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Harlequin

Intryga córki.
Patty Fraser, współwłaścicielka i dyrektorka rodzinnego hotelu, dowiedziała się, że Marcus jej wieloletni partner w interesach, a zarazem opiekun i domownik, poznał piękną kobietę i być może wkrótce się ożeni. Patty, ku zaskoczeniu wszystkich, chce sprzedać udziały w hotelu i nawet zamierza wyprowadzić się z miasteczka. Nie przeczuwa, że pada ofiarą skomplikowanej intrygi miłosnej.

moniszon | 2016-02-06
natii100 | 2016-01-23