Chłopak dla mojej siostry

Tłumaczenie: Wanda Obłucka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Gorący Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The love twin
83-238-0179-7
powieść, miłość,
Jolantino

Kłopoty z bliźniaczkami... Nieśmiała Becky poznaje w ośrodku sportowym przystojnego mężczyznę o imieniu Jarrid, który zachowuje się tak, jakby od dawna ją dobrze znał. Ale w rzeczywistości zna jej siostrę bliźniaczkę, osobę o nieco innym charakterze. Jarrid podoba się Becky coraz bardziej, ale dziewczyna musi udawać swoją siostrę, która błagała ją, by odzyskała dla niej dawnego chłopaka. Co będzie, kiedy prawda wyjdzie na jaw?

źródło opisu: okładka

nikaaa | 2015-03-07