I nie opuszczę Cię

978-83-920210-3-2
miłość, małżeństwo
religia
babciastefcia

Kontynuacja bestsellerowej książki "Zanim powiesz kocham" pomagająca zgłębić tajemnicę miłości małżeńskiej. Religijny aspekt miłości małżeńskiej.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://kmt.pl/pozycja.asp?ksid=22787

Śnieżka | 2011-11-08
Przeczytana: 08 listopada 2011

„I nie chcą żyć jedno bez drugiego. I chcą żyć jedno dla drugiego.” Jeden z moich ulubionych cytatów pochodzi właśnie z tej książki.

Świetna! Polecam tym którzy małżeństwo traktują poważnie i chcą się do niego dobrze przygotować. Ks.Maliński porusza wiele istotnych kwestii. Tłumaczy że o miłość trzeba dbać i walczyć o nią każdego dnia. Każdy rozdział to opisy fragmentu przysięgi małżeńskiej.
Wiele dobrych przykładów, teksty napisane z uczuciem, bardzo piękne i głębokie. Dodatkowo każdy podrozdział rozpoczyna się od fragmentu wiersza odpowiedniego do poruszanego tematu, co nadaję dodatkowego uroku pozycji.
Przed ślubem pozycja obowiązkowa do przeczytania :)

ABS | 2014-11-12
Przeczytana: sierpień 2012

Pozycja OBOWIĄZKOWA dla każdego z małżonków...
Uczy, radzi, pokazuje jak uniknąć błędów tych najprostszych i banalnych jak i tych jakie wynikają z braku zrozumienia obu płci, a co ważniejsze wszystko ukazane w sposób przepełniony zrozumieniem i miłością.

babciastefcia | 2011-02-22
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 2009 rok

Dużo przykładów z życia wielu par. Spojrzenie na małżeństwo z różnych perspektyw. Dla katolików ale nie tylko.

Marta | 2015-02-16
Na półkach: 2015, Przeczytane