Pedagogika ogólna

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pedagogika Wobec Współczesności". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwa Akademickie i Profesjonalne
978-83-60501-19-1
pedagogika,
torebka

Podręcznik dla studentów pedagogiki, pedagogiki specjalnej oraz kierunków przygotowujących do zawodu nauczyciela, a także dla osób zajmujących się zawodowo problemami edukacji.

źródło opisu: WYDAWNICTWO AKADEMICKIE I PROFESJONALNE, 2008

źródło okładki: okładka własna

A guzik. Wcale tego nie przeczytałam i czytać dalej nie zamierzam. Zapoznałam się z 1 rozdziałem (na zajęcia... musiałam) i to w zupełności mi wystarczyło. Mimo iż ślęczałam nad nim wiele godzin i nawet zrobiłam sobie notatki, to nie wiem z tego NIC. Jak zresztą wszyscy z mojego roku. Jak żyję, z tak beznadziejnie napisaną książką dotyczącą pedagogiki się chyba jeszcze nie spotkałam. Nawet Kunowskiego czytało się lepiej. Autorce chyba wydawało się, że osoby, które wybierają się na ten kierunek mają IQ powyżej 150 (hahaha). Ja niestety nie mam. Jedynym, co dobre w tej pozycji, jest słownik pojęć (i może indeks osób, chociaż mi osobiście się nie przydał), ale nawet on jej nie ratuje, gdyż napisany jest tym samym stylem co cała reszta. Zdecydowanie odradzam.

Assapan | 2011-05-30
Przeczytana: 30 maja 2011

Mogłoby to zostać prościej ujęte...

iza121 | 2014-12-27

Bardziej zakręconej książki jeszcze nie widziałam, tego się nie da czytać, a już tym bardziej zrozumieć coś z tego chaosu.

VeraSonatti91 | 2016-03-26
Kasinka | 2015-02-08