Królowa Alimor

Książka jest przypisana do serii/cyklu "PANTOM". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Alma-Press
6 (11 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
83-7020-039-7
Bochiński, fantasy

"...Valkar wstał i powiedział mocnym, zdecydowanym głosem: - Panie, błagam Cię w imieniu Rady Siwych Głów, pomóż nam pokonać naszych wrogów. Nie prosimy Strażników Gór o pomoc w zbójeckiej napaści, a o ratunek dla Eldów. Strażnik skinął głową. - Znacie cenę? - Tak, panie - odparł spokojnie młodzieniec, choć w głębi duszy targał nim strach. - Dobrze. Zostań tutaj, niedługo przekażę ci naszą...

"...Valkar wstał i powiedział mocnym, zdecydowanym głosem:
Strażnik skinął głową.
- Znacie cenę?
- Dobrze. Zostań tutaj, niedługo przekażę ci naszą decyzję.
Olbrzymi Strażnik - Valkar ocenił jego wzrost na co najmniej siedem stóp - wyszedł z komnaty stąpając cicho, jak górska pantera. ..."

źródło opisu: treść

Muskberry | 2015-10-07
Przeczytana: 07 października 2015

Na pierwszy rzut oka widać, że jest to jedna z pierwszych publikacji Bochińskiego. Opowiadania napisane są dość chaotycznie, autor mało czasu poświęca na rozwijanie wątków - wszystko dzieje się w ekspresowym tempie. Postacie są jednowymiarowe, a wydarzenia często można łatwo przewidzieć. Dla fanów rodzimej fantastyki jest to jednak godna przyjęcia pozycja na pojedynczy wieczór przy książce.

Faelie | 2011-03-17
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Pierwsza moja książka fantasy jaką przeczytałam. Byłam wtedy dzieckiem ale mimo to zrobiła na mnie piorunujące wrażenie ^^

rasilio | 2015-07-30
Case | 2014-08-05