Zaćmienie

Tłumaczenie: Anna Adamiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance / Zgubne namiętności". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Dark Fever
miłość, uczucia
Edyta

Bianka spojrzała w lustro. Co on w niej zobaczył? Czego mógł chcieć od wdowy z dwojgiem dorastających dzieci, ani szczególnie mądrej, ani pięknej czy też bogatej? A czego ona oczekiwała od tego przystojnego rozwodnika? Przecież już raz dostała w prezencie od losu prawdziwą miłość i wspaniałe, udane małżeństwo. To niemądre roić sobie, że coś takiego mogłoby się powtórzyć. Czyżby można było w jej wieku tak bardzo się zakochać, żeby stracić głowę???

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca