Pamiętasz mnie?

Tłumaczenie: Adela Drakowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Dying for you
miłość, uczucia
Edyta

Annie, uwielbiana przez publiczność znakomita kompozytorka i stawna piosenkarka, nie spodziewała się, że któregoś dnia jeden z jej wielbicieli odważy się na aż tak desperacki czyn. Porwał ją na lotnisku w Paryżu, przywiózł do swego domku na głuchym odludziu i wmawiał w nią, że już kiedyś... w poprzednim wcieleniu... kochali się i że są sobie przeznaczeni. Mark sprawiał wrażenie szaleńca, ogarniętego obsesją na jej punkcie.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

Mak | 2014-03-24

Moja ulubiona książka Harlequin i mogę ją polecić każdemu, kogo spotkam.

Nie jest to typowy romans Harlequin, jakiego można się spodziewać, ale też nie jest to powieść fantasy. Właśnie takie połączenie sprawia, że od książki nie można się oderwać.

Choć akcja jest dość wolna, bo polega głównie na rozmowach głównych bohaterów podczas jednej nocy, nie brakuje emocji i napięcia. Czytając, nieraz można poczuć ciarki na plecach.

Historia hm… Można by powiedzieć: nieprawdopodobne, a jednak…

Mark, który sprawia wrażenie szaleńca, okazuje się facetem z głową na karku, który jest gotowy walczyć o szczęście swoje i ukochanej kobiety.

Zaś Annie to osoba spokojna, która reaguje tak, jak prawdopodobnie większość z nas. Jest realistką, której ciężko pogodzić się ze zjawiskami metafizycznymi.

Jest porwanie, drobne kłamstwo, ale przede wszystkim miłość, której nie może pokonać nawet śmierć.

Książka skłania do refleksji, jak sami postąpiliśmy w tak skomplikowanej sytuacji, a także porusza...

izomorfia3 | 2014-02-18
Przeczytana: 18 lutego 2014