Pokochaj swojego szeryfa

Tłumaczenie: Weronika Żółtowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Desire". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
7 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Her Holiday Secret
uczucia
Jolantino

Maggie Fletcher pamiętała wszystko oprócz ostatnich dwudziestu czterech godzin swojego życia. Na szczęście dla niej, miejscowy szeryf Andy Gautier zajmował się tą sprawą. Pogłoski głosiły, że mężczyzna strzegący prawa o seksownym uśmiechu potrafi dojść do sedna w każdej sprawie - albo do każdej osoby. Nawet do kobiety z pewnymi silnymi pragnieniami. Andy postanowił pomóc, swojej śpiącej królewnie, przypomnieć sobie utracony z pamięci dzień. Lecz w obliczu zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i całej tej uwieszonej wszędzie jemioły, trudno było mu się skupić na sprawie. Nieuchwytna panna Fletcher kusiła szeryfa, proponując mu, aby stworzyli wspólne wspomnienia świąteczne. Czy ujawnienie świątecznego sekretu Maggie zburzy ich marzenie o bajkowym romansie?

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Fragmenty:
• „Barwne życie w pojedynkę jest lepsze niż samotność we dwoje”

izomorfia3 | 2015-06-25
Przeczytana: 25 czerwca 2015