Gdzie jesteś, Jane?

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
83-03-01950-3

"Z karoserii ściekały strugi wody. Patrzył tępo na grę świateł. Nagle jakiś trzask zwrócił jego uwagę, to otworzyły się lewe drzwiczki. Zobaczył bezwładną kobiecą rękę w białej rękawiczce. -Proszę się odsunąć! - krzyknął policjant do nielicznej grupki gapiów. Samochód zakołysał się niebezpiecznie. -Popatrz, George, ale się urządziła - usłyszał jakiś głos. -Uważajcie, durnie! - wrzasnął starszy...

-Popatrz, George, ale się urządziła - usłyszał jakiś głos.
-Uważajcie, durnie! - wrzasnął starszy sierżant, ale było już za późno. Drzwiczki otworzyły się szeroko i ciało kobiety wpadło z pluskiem do basenu.
-Jak tak będziecie pracować, to do rana z tym nie skończymy - pienił się starszy sierżant. Jeden z policjantów skoczył do wody i zaczął holować ciało do brzegu.
-Fajna była babka - usłyszał za sobą. - Jak ona wjechała do tego doku?
-Chyba była zlana, inaczej by się wygrzebała.
Patrzył na długie, rude włosy, wydawało mu się, że już gdzieś je widział. Zamroczony alkoholem z trudem jednak kojarzył fakty. Kiedy wyciągnęli ciało kobiety, rozpoznał jej twarz."

źródło opisu: Książka

źródło okładki: Barbara BBKZ - zdjęcie własne na wyłączne potrzeby LubimyCzytać.pl

PaniWody | 2014-03-15
Przeczytana: 2013 rok

nudna. Co chwila mi się rzucały mi się w oczy rozmyślenia: "Gdzie jest Jane. gdzie jest Jane"... NUDA!

aggusia27 | 2012-07-02
Przeczytana: 02 lipca 2012

Fabuła bardzo przewidywalna, dialogi bez polotu. Lektura nie zachwyca.

Jolka | 2016-06-28
Na półkach: 2016, Przeczytane