Szósty zmysł

M. Night Shyamalan's the sixth sense
horror
horror
Adura

Ośmioletni Cole po rozwodzie rodziców zaczyna sprawiać kłopoty wychowawcze. Matka za wszelką cenę stara się uzyskać pomoc sławnego w całej Filadelfii psychologa, Malcoma Crowe. Dopiero zakończone samobójstwem dawnego podopiecznego włamanie do domu Malcoma i jego ciężkie zranienie powoduje, że zainteresuje się on poważnie problemami malca. Dowiaduje się, że chłopca nawiedzają duchy zmarłych potrzebujących pomocy...

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://zaczarowana-przez-ksiazki.blog.onet.pl/074-...»

Aneczka | 2014-12-12
Przeczytana: 06 grudnia 2014

Nie jest dobrym pomysłem czytanie akurat tej książki po filmie, ale końcówka mimo wszystko mnie wzruszyła.

Szana | 2015-03-12
Przeczytana: 12 marca 2015

Hmmm... Zacznijmy tak.
Najpierw obejrzałam film. I jak? Normalnie triller dobry zaskakujący chwilami straszny nie za dużo odpowiednia ilość
Tyle o filmie.
Książka nie wiem czemu, ale SŁABA i to bardzo. Tak sucha, że tam gdzie powinnam piszczeć ze strachu, ziewałam. Gratuluję autorowi, zepsuć aż tak dobry film, masz talent. 3 gwiazdki to uznanie dla filmu

midnightsummerdream | 2014-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2014

Tak to jest, kiedy najpierw ogląda się film, a potem czyta książkę..
Niezbyt zachwycił mnie sposób, w jaki została napisana książka. Ani chwili nie było budowane napięcie.
Najbardziej zdenerwował mnie z pewnością wątek śmierci dwunastoletniej dziewczynki, podczas którego moje serce ze złości zaczęło szybciej bić.
Fabuła i cały pomysł jest jednak świetny !! Dlatego właśnie postanowiłam, że przeczytam też wersję książkową.. Moim zdaniem jednak film jest o wiele lepszy.

ironlady | 2014-05-17

Sądzę, że film jest lepszy, ale to może dlatego, gdyż najpierw się z nim zaznajomiłam a później z książką.. W każdym razie polecam film ;)

Jjolka | 2014-03-16
Przeczytana: wrzesień 2011

Krótka, zwięzła, nie wnosi nic nowego a szkoda. Przeczytałam bardzo szybko. W ciągu niespełna dwóch godzin.

Arizu Velville | 2013-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2013

Mało która książka wywołała we mnie tak intensywne poczucie strachu!

Klasyk_Copperfield | 2014-12-22
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Najpierw obejrzałam film, a potem przeczytałam książkę i szczerze mówiąc bardziej podobał mi się film. Choć lektura, także mnie zaciekawiła.

olguska | 2011-09-12
Przeczytana: 2004 rok

psycholog próbuje uratowac chłopca ale okazuje się że widzi on duchy. bo sam jest duchem.

nomada | 2014-03-15
Przeczytana: marzec 2014

Tak mnie wciągnęła , że przeczytałam ją w ciągu dwóch godzin.
Wzruszająca... polecam :))

książek: 1918