Satanizm w Polsce i Europie stan obecny i profilaktyka

83-912429-9-4
satanizm, profilaktyka, sekty
religia
Floo

Pozycja ta jest owocem pierwszego w Polsce międzynarodowego sympozjum pod tym samym tytułem, które odbyło się 3 marca 2001 roku w Rudzie Śląskiej. Sympozjum zostało zorganizowane przez Urząd Miasta Ruda Śląska oraz redakcję kwartalnika "Sekty i Fakty". Podczas obrad można było wysłuchać przemówień znanych specjalistów z Polski i zagranicy. Wszystkie wykłady zostały zebrane, przetłumaczone i...

Sympozjum zostało zorganizowane przez Urząd Miasta Ruda Śląska oraz redakcję kwartalnika "Sekty i Fakty". Podczas obrad można było wysłuchać przemówień znanych specjalistów z Polski i zagranicy. Wszystkie wykłady zostały zebrane, przetłumaczone i stanowią treść niniejszej pozycji.

Mamy nadzieję, że to międzynarodowe sympozjum na temat satanizmu, a także polecana przez nas książka, będąca jego zwieńczeniem, przyczyni się walnie do lepszego poznania istoty tego groźnego zjawiska i będzie stanowić ważny impuls do dalszych badań w tej dziedzinie. Powinna to być niezbędna lektura dla pedagogów, psychologów, socjologów, teologów, rodziców i tych wszystkich, którym leży na sercu dobro naszej młodzieży.

źródło opisu: http://www.tolle.pl/pozycja/satanizm-w-polsce-i-europie

Halucynacja | 2015-06-01
Przeczytana: 01 maja 2015

Przeczytałam jako lekturę obowiązkową. Cóż, może wiele nie wnosi aczkolwiek przeraża mnie jak bardzo krzywdzi się młodych ludzi szukających wyrazu własnej osoby, wykorzystując ich naiwność i niewiedzę. A o wpływie gier na dzieci nie wspomnę, kompletne oderwanie od rzeczywistości w dobie obecnego zinformatyzowanego życia

Małgorzata Stefaniak | 2016-11-08
Patokwas | 2012-09-03