Przynęta na wilki

Wolfsbane
83-7082-627-X
richard gardiner, sensacja
Kamil

Richard Gardiner, przed laty członek francuskiego ruchu oporu, obecnie, zaś dobrze prosperujący rejent w małym prowincjonalnym miasteczku, przyjeżdża do Paryża na urlop. Za wszelką cenę pragnie zapomnieć o wojennym koszmarze, zdradzie i graniczącej z cudem ucieczce z gestapo. Niespodziewanie dręcząca przeszłość odżywa. Richard spotyka człowieka, który w 1944 r. chciał go zabić, a teraz...

Niespodziewanie dręcząca przeszłość odżywa. Richard spotyka człowieka, który w 1944 r. chciał go zabić, a teraz ponawia próby. Gardiner mimo woli wraca do świata, w którym rządzą przemoc i podstęp.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.media200.8p.pl