Z grzechu do wolności

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wydanie szóste / nakład 2000". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym
83-86366-15-X
religia
Kasia Sokół

Książka Z grzechu do wolności jest przede wszystkim książką nadziei. Jej głównym bohaterem jest Jezus Chrystus, działający w mocy Ducha Świętego. Nie narodziła się za biurkiem ani w jakimś centrum badawczym; rodziła się natomiast na pełnych przygód szlakach Ducha Świętego, który zawsze jest pełen zaskakujących dla człowieka inicjatyw. Po przeczytaniu opisu tych zdumiewających wydarzeń, pojawia się nieodparte stwierdzenie, że istnieje jeszcze bardzo dużo tajemnic, jakie Bóg chce objawić człowiekowi... Krótko mówiąc, rodzi się pragnienie, aby każdy mógł ŻYĆ DOBRĄ NOWINĄ, co jest najgłębszym zamierzeniem wydawców serii.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.petlaczasu.pl/z-grzechu-do/b05000186

Anna | 2016-01-31

Książka , która zmienił moje życie ....

Arkadiusz Pilarczyk | 2016-02-21
Ola | 2016-01-09
Na półkach: Światło, Posiadam, Przeczytane
Tomasz | 2015-11-25
Przeczytana: 1999 rok
kecaj | 2015-10-25
Przeczytana: 19 lutego 2009
Asia | 2015-10-04
Na półkach: Przeczytane, Lista zakupów
Przeczytana: 03 października 2015
Karol Borowski | 2015-05-02