Zasada dwóch minut; Nie mogę się doczekać nieba; Zło wcielone; Długa droga do domu

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książki Wybrane". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Reader's Digest
The Two Minute Rule; Can't Wait to Get to Heaven; True Evil; The Long Walk Home
czteropak, książki wybrane
Kornelia

ZASADA DWÓCH MINUT - ROBERT CRAIS Max Holman, ongiś przestępca i narkoman, teraz pragnie rozpocząć nowe uczciwe życie. Niestety, w dniu, w którym po dziesięcioletniej odsiadce wychodzi z więzienia, wszystko bierze w łeb. Max dowiaduje się, że zamordowany został jego syn. Większość poszlak wskazuje, że było to przypadkowe zabójstwo, ale gdy ofiarą jest policjant - zwłaszcza policjant, którego...

ZASADA DWÓCH MINUT - ROBERT CRAIS
Max Holman, ongiś przestępca i narkoman, teraz pragnie rozpocząć nowe uczciwe życie. Niestety, w dniu, w którym po dziesięcioletniej odsiadce wychodzi z więzienia, wszystko bierze w łeb. Max dowiaduje się, że zamordowany został jego syn. Większość poszlak wskazuje, że było to przypadkowe zabójstwo, ale gdy ofiarą jest policjant - zwłaszcza policjant, którego ojciec miał konflikty z prawem - motywy zbrodni nie są proste.

NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ NIEBA - FANNIE FLAG
W sennym miasteczku Elmwood Springs w stanie Missouri mieszka życzliwa całemu światu Elner Shimfissle. Pewnego dnia Elner postanawia zrobić sąsiadce w prezenci dżem z fig. Wychodzi na podwórko, wspina się po drabinie na wielkie drzewo figowe... i trafia w miejsce, jakiego nie wiedziała nawet w snach. Wizyta w innym świecie na zawsze odmieni jej życie, a także życie wszystkich bliskich jej ludzi.

ZŁO WCIELONE - GREG ILES
Pozbawiony skrupułów naukowiec i chciwy prawnik tworzą szatańską spółkę. Udzielają "pomocy" bogatym mieszkańcom Luizjany, którzy chcą się pozbyć współmałżonków, unikając kosztów rozwodu i związanych z nim kłopotów. Zbrodniczy proceder kwitłby zapewne w najlepsze, gdyby nie Alex Morse, agentka FBI, która podążając tropem tej przestępczej działalności, uparcie depcze po piętach pomysłodawcom.

DŁUGA DROGA DO DOMU - WILL NORTH
Czasem osoba, na którą czekasz całe życie, pojawia się dosłownie znikąd. Doświadczyła tego Fiona Edwards, właścicielka walijskiej formy, kiedy na progu jej domu nieoczekiwanie stanął Alec Hudson, przybysz z dalekiej Ameryki. Ale czy cud miłości, o jakiej oboje marzyli, zdoła przezwyciężyć trudy codziennego życia? I czy szukając właściwego rozwiązania, Fiona i Alec ocalą to wszystko, co wspólnie odnaleźli?

źródło opisu: z książki

źródło okładki: archiwum Allegro

Anna | 2013-07-25
Przeczytana: 05 lipca 2013

"Zasada dwóch minut" - 7/10
"Nie mogę się doczekać nieba"- zabierałam się do niej dwukrotnie i jakoś nie udało się jej mnie do siebie przekonać.
"Zło wcielone"- 7/10
"Długa droga do domu"- bardzo wzruszająca powieść, daję jej 8/10