potwór, tajemnica, strach, groza
horror
Edyta

W domu Hornów codziennie mówiło się o tajemniczym potworze. Gdy zbliżała się Virginia. rodzice i ich trzech gości, których dziewczyna widziała po raz pierwszy w życiu, zmieniali temat rozmowy. Niewiele rozumiała z przypadkowo usłyszanych zdań, ale wysiliła spryt, żeby kawalki posklejać w logiczną całość. Przerażającą całość!

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca

Tilla | 2019-07-18
Przeczytana: 2009 rok

Bardzo fajna książka szkoda tylko że taka krótka :(

InezStanley | 2019-03-22
Na półkach: Przeczytane, InneBooks

Lekka i stanowczo za krótka książka. Tak, ponieważ ma zaledwie 10 - 12 stron :-) Także przeczytasz ją w mig.

KailaaMoor | 2019-02-21
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2019
Przeczytana: 21 lutego 2019

Króciutkie opowiadanko. Jak dla mnie pomysł może i fajny (tylko dlatego daje 3 gwiazdki, a nie mniej), ale wykonanie już nie specjalnie. Pisane dość nieskładnie, pomieszane z poplątanym, łatwo się pogubić - co chyba przytrafiło się nawet autorowi. Język też jakoś specjalnie nie zachęca. Opowiadanie do połknięcia w 5-10 minut, bo w końcu to tylko kilka stron.

Chlorofil88 | 2015-06-07

Hmmmmmm...powiem tak... Nie wiem jak ocenić to opowiadanko. Może podzielę na plusy i minusy...

Plusy: ciekawy pomysł, dobry materiał na 250-300 stron, jak i na 2 części;
Minusy: ciekawy pomysł skrócony do 18 stron...nie do końca zrozumiałych, fajny pomysł i postacie, całkowicie zmarnowana wraz z ich potencjałem przez autora, który...chyba z nudów machną sobie przy piwie w godzinkę 18-stronicowe opowiadanie...

Sam nie wiem....

| 2014-10-29

słabe.

Katarzyna | 2014-03-21
Przeczytana: 21 marca 2014

Ciekawa ale szkoda, że taka krótka. To mogłoby być zakończenie jakiej dłuższej książki.

Dostałam tą ksiażeczke kilka lat temu z jakąś gazetą i gdzieś ją zarzuciłam ostatnio przy robieniu gruntownych porządków w moim pokoju odnalazłam ją i postanowiłam przeczytać na początku myślałam że jest to jakiś reklamowy fragment jakiejś powieści jakież było moje zdziwienie gdy okazało sie że jest to tylko 18 stronicowe opowiadanie po jego przeczytaniu czuje niedosyt ponieważ zakończenie niezbyt mnie satysfakcjonuje autor mógł rozwinąć te akcje na co najmniej na ok 250-300 stron.Jednak opowiadanie to bardzo mi sie podobało

Nephilim | 2013-06-01

Kiedy tylko dostałam tę "książeczkę"(szczerze to nawet reklamy biedronki są dłuższe) myślałam, że jest to zapewne jakaś zapowiedź, pierwsze rozdziały długiej powieści. Przeliczyłam się. Tę akcję można było rozwinąć, opisać na jakieś co najmniej 200- 300 stron. Niestety, zamknął ją tylko w 18...

Marlene | 2013-01-21
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 19 stycznia 2013

Jak dla mnie książka jest niezrozumiała, nie wiem o co w niej chodzi. Nie polecam, zmarnowany czas.

Anna_K | 2012-12-17

Jako darmowy dodatek do POPCORNU - superpomysł. Lepsze to niż kolejny błyszczyk czy japonki, które po 10 metrach się rozpadają.