Słyszysz szum wiatru?

Hör du vinden blåsa? En bok om den helige And
83-7033-493-8
religia
green_life

Porywająca książka skandynawskiego rekolekcjonisty i znannego mistrza duchowego o działaniu Ducha Świętego. Jeśli nie zadowala cię życie na zwolnionych obrotach, pragniesz żyć pełnią — potrzebujesz Ducha. Nie sądź, że jest On gdzieś daleko. Odkąd tchnienie Boże sprawiło, że człowiek stał się istotą żyjącą, żyjesz życiem samego Boga. W ogóle istniejesz dlatego, że Żyjący podarował ci swego...

Jeśli nie zadowala cię życie na zwolnionych obrotach, pragniesz żyć pełnią — potrzebujesz Ducha. Nie sądź, że jest On gdzieś daleko. Odkąd tchnienie Boże sprawiło, że człowiek stał się istotą żyjącą, żyjesz życiem samego Boga. W ogóle istniejesz dlatego, że Żyjący podarował ci swego Ducha.
Czy nie chcesz żyć świadomie, czy nie chcesz b a r d z i e j żyć? Duch wieje za pośrednictwem ciebie i Kościoła tak samo dzisiaj, jak u początków istnienia. Czy jednak słyszysz Jego tchnienie?

źródło opisu: http://www.wdrodze.pl/index.php?mod=opis&id=191

źródło okładki: http://www.wdrodze.pl/index.php?mod=opis&id=191