Magdalena grzesznica

Tłumaczenie: Tomasz Dragan
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Z Pantofelkiem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Noir sur Blanc
Magdalena Sunderin
powieść niemiecka
green_life

To kolejna książka serii 'z pantofelkiem"; autorki przedstawiają w niej świat kobiet i sprawy, jakie je zaprzątują. Nie jest to świat błahostek czy sentymentalnych romansów. Narratorki tych opowieści dotykają istotnych zagadnień psychologicznych i społecznych, czynią to jednak z kobiecą lekkością, bystrością i dowcipem.

źródło opisu: Noir sur Blanc, 1995

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

megi40 | 2015-09-09

Książka " Magdalena grzesznica " to dosyć ciekawa opowieść o Kobiecie,która trochę zeszła z drogi dobrej,na złą i teraz chce się wyspowiadać księdzu,ale na spokojnie i w tym celu porywa Go na polanę,żeby o wszystkim opowiedzieć,co ją do tego skłoniło i co ją w życiu spotkało. Ta książka,jest nawet dosyć ciekawa.

Trithemius | 2016-07-09
Przeczytana: 13 lutego 2009