Morderstwo w British Museum

Wydawnictwo: Moderski i S-ka
Meurtre au British Museum
shaloma

Na ciele Frances leżała częściowo rozbandażowana mumia z rozwaloną głową. Ręka młodej kobiety była nienaturalnie wygięta. Z dwóch ran w okolicy serca wypływały strużki krwi. W szeroko otwartych oczach zastygł wyraz nieopisanego przerażenia... Zabójstwo Frances Mortimer, żony słynnego brytyjskiego egiptologa, było jedną z najbardziej tajemniczych zbrodni naszego stulecia. Gazety dopatrywały...

Zabójstwo Frances Mortimer, żony słynnego brytyjskiego egiptologa, było jedną z najbardziej tajemniczych zbrodni naszego stulecia. Gazety dopatrywały się w nim rytualnego mordu, mówiono nawet o zemście faraonów.

Kto i dlaczego dokonał tej niepojętej zbrodni, aranżując przy tym przerażającą scenografię?

źródło opisu: Moderski i S-ka, 1998

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Małgosia | 2015-01-18
Na półkach: Przeczytane, Kindle
Przeczytana: 12 stycznia 2015

REWELACJA! Jak zwykle nie zawiodłam się na autorze. Polecam miłośnikom Agathy Christie:)

miss_bennet | 2016-09-06
Przeczytana: 01 maja 2017