Wigilijny dar

Tłumaczenie: Adela Drakowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
A baby for Christmas
83-7149-084-4
powieść, miłość,
Jolantino

Carly nie mogła zapomnieć Pirana- swojej pierwszej miłości. Nie odwzajemnił jej uczuć, odtrącił ją, a teraz, po dziewięciu latach, obowiązki zawodowe zmusiły ją do ponownego spotkania z mężczyzną, którego nadal kochała. On był sławnym pisarzem, a ona redaktorką pracującą w nowojorskim wydawnictwie drukującym jego książki.Czekał ich miesiąc współpracy, która miała się zakończyć tuż przed Wigilią. Jak Carly wytrzyma ten miesiąc, ukrywając swoje uczucia do Pirana? Nie przypuszczała, że dobry los szykuje im obojgu wielką niespodziankę.

źródło opisu: okładka

bietka | 2016-10-31