Szeptem o Afryce...

Wydawnictwo: Bosz
Afryka, podróżnicze, turystyka
scorpius

"Szeptem o Afryce..." to historia poszukiwania i prośba odnalezienia siebie w niespokojnych latach przełomu wieków. Dominującym motywem przewijającym się w albumie jest obraz ginącej przyrody, która, być może już niedługo, pozostanie tylko wspomnieniem. Całość - to impresje Autorki dotyczące Jej ukochanego kontynentu, Afryki. Zarówno słowo pisane, jak i fotografie, to, jak twierdzi Krystyna...

Zarówno słowo pisane, jak i fotografie, to, jak twierdzi Krystyna Karlińska - Kubik, tylko okruszek świata, który nas otacza, który udało się Jej zobaczyć, dotknąć, poczuć i którym chce się podzielić z Czytelnikami.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: www.empik.com