Jak spowodować, by inni robili to, co chcesz

Wydawnictwo: Świat Książki
How to get people to do things your way
837227200X
psychologia, poradnik
poradniki
Monika

Profesor Parkinson dzięki długoletniej praktyce psychologicznej opracował skuteczne metody oddziaływania na innych i nakłaniania ich do zachowań zgodnych z naszymi oczekiwaniami. W swojej książce podaje przykłady m.in. rozpoznawania odczuć rozmówcy na podstawie jego reakcji, zestawy pytań ułatwiających określanie własnych mocnych stron, etapy planowania działań. Przedstawia typowe pułapki spotykane w codziennych kontaktach z innymi i tłumaczy, jak ich uniknąć by osiągnąć sukces. Reguły gry określa ten, kto lepiej rozpozna przeciwnika i jest pewien własnych atutów

źródło opisu: okładka

źródło okładki: Zdjęcie autorskie Ewa-Książkówka

Monika | 2012-07-14
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 13 lipca 2012

Od czasu do czasu czytam poradniki tego typu. Zazwyczaj nie wnoszą one w moje życie żadnych rewelacji, ale czasem przypominają o rzeczach ważnych, a zapomnianych.

mariola | 2016-10-22
| 2014-07-11