Księga cudów świata

Wydawnictwo: Dragon
978-83-62521-08-1
podróże
Monika

Album prezentuje najpiękniejsze miejsca wszystkich kontynentów. To podróż przez afrykański i australijski busz, południowoamerykańskie lasy równikowe, afrykańskie i azjatyckie pustynie, najpiękniejsze szczyty Alp i Himalajów. Ale jest to także wyprawa szlakiem najpiękniejszych budynków i budowli, zarówno tych zabytkowych, jak i nowszych, które zadziwiają rozwiązaniami technicznymi i artyzmem...

Ale jest to także wyprawa szlakiem najpiękniejszych budynków i budowli, zarówno tych zabytkowych, jak i nowszych, które zadziwiają rozwiązaniami technicznymi i artyzmem wykonania. Szczegółowe opisy przybliżają historię powstania tych fascynujących arcydzieł, a bogata kolekcja fotografii ukazuje ich szczególne walory.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/ksiega-cudow-swiata/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/ksiega-cudow-swiata/

Pięknie wydany, ogromny album z cudami naszego świata.
Polecam do oglądania, ale również do czytania :)

Fantasmagoria | 2011-06-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2011
Przeczytana: 26 czerwca 2011

Bardzo ładnie wydany album, można się dużo dowiedzieć. :)

kasia | 2013-04-06
Patipp | 2016-11-10