Miłość krok po kroku t.5

Tłumaczenie: Magdalena Malinowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Miłość krok po kroku". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
Futari Ecchi
manga
komiksy
Lucyfer

Makoto i Yura stają przed kolejnym problemem natury seksualnej: Yura potrzebuje coraz to nowych bodźców seksualnych by czerpać przyjemność z seksu - czy jej mąż podoła wyzwaniu? A może problem leży raczej w niej samej i jej łóżkowej bierności? Dla wszystkich, którzy chcą nabyć wiedzę o nowych pozycjach seksualnych - wszystko o 69! Dla tych natomiast, których ciekawią codzienne perypetie naszych bohaterów: Sugiyama na serio będzie starała się uwieść Makoto!

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl