Miłość krok po kroku t.3

Tłumaczenie: Magdalena Malinowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Miłość krok po kroku". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
Futari Ecchi
manga
komiksy
Lucyfer

Ten tomik przynosi nowe erotyczne przygody naszej sympatycznej, już nie tak niedoświadczonej, pary bohaterów. Yura dowiaduje się, że można mężczyźnie sprawiać przyjemność na wielorakie sposoby, a Makoto z kolei, że także palcami można sprawić kobiecie niesamowitą rozkosz! Dodatkowo, Czytelnik może obserwować pierwsze kroki młodziutkiej Jun w świecie seksu oraz problemy Riki z wiernością jej chłopakowi.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl