Moje życie z kosmitą

Wydawnictwo: Akapit Press

Długo wyczekiwana najnowsza powieść Krystyny Nepomuckiej zachwyci każdą nastolatkę.

edi-bk | 2016-06-19
Na półkach: 2016, Przeczytane, Posiadam, Polecone
Przeczytana: 19 czerwca 2016

Pod pewnymi względami urocza książka. Rodzina głównej bohaterki niesamowita, świetnie sportretowana pod względem charakteru, zwyczajów, upodobań i dziwactw. Cudowne opisy kolacyjek, zwyczajów, zachowań i rytuałów trących dzisiaj staroświeckością.
Rozważania o ufo, duchach, reinkarnacji i wędrówkach dusz, miłości wiecznej i tym podobne to zupełnie nie moja bajka i dlatego taka a nie inna ocena.

Katherina87 | 2012-11-22

"- (...) przestań wreszcie powtarzać jakieś głupoty! Człowiek się nie rozdwaja. Co najwyżej może mieć rozdwojenie jaźni, ale to Zenoncjuszowi nie grozi - uzupełniłam mniej pewnym głosem." "- Ale on się całkowicie rozdwoił, cioteńko... Cieleśnie! - dorzuciła z przejęciem." "- To z pewnością kosmita, chociaż nie ma nic zielonego, a jeśli, to gdzieś głębiej niż w szmaragdowych oczach. Może w spodniach... - snuła domysły" "- Skończ z tymi bredniami! Mam ważniejsze sprawy niż wysłuchiwanie bezsensownych plotek. A przy okazji powiedz swojej mamie, że wreszcie udało się zdobyć książkę, o która prosiła. Wpadnę do was w czwartek. Tacie powiedz, że widziałam go w telewizji. Bardzo dobrze wypadł i krawat tez miał odpowiednio dobrany."

Katia | 2014-01-02
Przeczytana: 01 stycznia 2014

Lekko się czyta, plus za garść informacji o badaniach nad kosmosem i obcymi cywilizacjami ;)

annikap | 2016-10-07
Przeczytana: lipiec 2005