I hope they serve beer in Hell

Wydawnictwo: Citadel Press
I hope they serve beer in Hell
angielski
Evie13

Composed of short stories narrated by the author, it often focuses on the narrator's humorous excess. The stories normally deal with themes such as the author's views on women, drinking (often to excess), insulting people, and embarrassing sexual encounters.

źródło opisu: http://en.wikipedia.org/wiki/I_Hope_They_Serve_Beer_in_Hell

źródło okładki: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/7/71/Beerinhell.jpg

justinartanis | 2012-03-25
Przeczytana: 20 lutego 2012

W kilku słowach:
Wydrukowany blog 'amerykańskiego dupka' - Tuckera Maxa. Nie byłoby na miejscu określenie tego słowem 'książka'. Jest to luźny zbiór seksulanych przygód i alkoholowych libacji autora. Brak tu spójnej formy narracji, przypomina to pierwszy z brzegu internetowy pamiętnik. Używa bardzo prostego języka, okazjonalnie dosypując kilka skomplikowanych, jak dla przeciętnego amerykanina, słów. Pamiętnik obnażający pikantne szczegóły pożycia (a bardziej porażek) Maxa. Na próżno doszukiwać się tu głębszego, ba, jakiegokolwiek przekazu czy morału. Buduje jednak przerażający obraz amerykańskiego społeczeństwa. Nie rozumiem gloryfikacji hulaszczego trybu życia. Tucker Max zyskał oszałamiającą popularność dzięki byciu - jak sam siebie określa - dupkiem.
Co do morału to może jednak się myliłem... ostatnia historia opisuje dzień, kiedy w mieszkaniu Tuckera pojawiają się dwie kobiety w ciąży, z poważnymi komplikacjami zdrowotnymi. Ukazuje przykre konsekwencje, lekko mówiąc,...

kkarolkiewicz | 2015-10-18
Kokocik82 | 2014-07-13