Trzy Pauliny i duch w zamku

Wydawnictwo: Jedność

Trzy Pauliny i duch w zamku mogą spędzić urlop w starym pałacyku tylko dlatego, że Paulina, artystka malarka, zgodziła się namalować w zamian za to portret właścicielki pałacyku. Wkrótce okazuje się, że właścicielki są dwie i że obie chcą znaleźć się na portrecie. Pałacyk wcale nie jest taki elegancki, jak myślały wcześniej Pauliny. Poza tym podobno straszy tam duch smutnej Izabeli. Kiedy właścicielki pałacyku przygotowują się do malowania portretu i chcą założyć rodzinną biżuterię, okazuje się, że brakuje wartościowego pierścienia. Czy duch smutnej Izabeli maczał w tym palce?

Kasia Grzywna | 2012-05-17
Przeczytana: 11 stycznia 2011