Narzeczona z miasta

Tłumaczenie: Katarzyna Ciążyńska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Kolekcja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Harden
8323820015
miłość, romans, harlequin
Edyta

Harden Tremayne z Teksasu jest z natury samotnikiem. Przypadek sprawia, że podczas pobytu w Chicago poznaje w dramatycznych okolicznościach Mirandę, dziewczynę boleśnie doświadczoną przez los. Pomaga jej, lecz mimo że Miranda bardzo mu się podoba, Harden nie dopuszcza do głosu swego serca. Zadawnioną nienawiść do matki przeniósł bowiem na wszystkie kobiety. Poza tym Miranda mieszka w metropolii i nie podoła trudom wiejskiego życia. By udowodnić sobie, że ma rację, Harden zaprasza Mirandę do Teksasu.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

Lekka, przyjemna lektura na miły relaks bardzo dobra powieść o miłości, życiowych zawirowaniach.
Historia bardzo ciekawa opowiada o głównej bohaterce Mirandzie, która zostaje skrzywdzona przez los w dramatycznych okolicznościach poznaje Hardena Tremayna z Teksasu bardzo zaczyna pomagać jej, wsparciem jest dla niej, pomocą.
Bardzo podoba się mu Miranda, a nie dopuszcza do tego głosu swojego serca że zakochany jest.
Miranda mieszka w wielkiej metropolii, a Harden składa jej zaproszenie żeby przeniosła się do Teksasu żeby być blisko niej.
Bohaterowie bardzo mi się podobali byli autentyczni, pozytywni polubiłam ich od razu.
Przypadli mi do gustu jak czytałam.
Powieść wspaniała, wzruszająca chwyta za serce.
Diane Palmer ma wspaniałe, życiowe powieści z mądrym przesłaniem.

Paula | 2014-03-18
Przeczytana: 17 marca 2014

Naprawdę polecam książki tej autorki. Jeśli chcesz sięgnąć po coś lekkiego i przyjemnego po ciężkim dniu w pracy, a potem w domu z dziećmi... To jest coś idealnego

sloneczko162 | 2016-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2016