Gwiazdkowa niespodzianka

Wydawnictwo: Klub Książek Disneya
A Christmas Surprice for Uncle Scroogde
837123354X
nika19891

Świąteczny nastrój opanował mieszkańców Kaczogrodu. Wszyscy krzątają się w pośpiechu, by przygotować prezenty, choinkę, wigilijną wieczerzę. Tylko wujek Sknerus nie przestaje myśleć o swoich ważnych interesach. Odrzuca zaproszenie Donalda na rodzinną kolację przy świątecznym drzewku. Hyzio, Dyzio i Zyzio postanawiają urządzić przyjęcie w Sknerusowej rezydencji. Trochę boją się, jak wujek zareaguje na tę niespodziankę. Ale czy rzeczywiście Sknerus jest tylko bezdusznym skąpiradłem przeliczającym swój krociowy majątek? Nie, w święta Bożego Narodzenia nawet on stwierdza, że kochająca rodzina jest ważniejsza niż wszystkie pieniądze świata.

źródło opisu: Klub Książek Disneya, 1996

źródło okładki: Zdjęcie autorskie