Wyzwanie czytelnicze LC

Wydawnictwo: Klub Książek Disneya
Fox and the Hound
dla dzieci
nika19891

Czy lis i pies myśliwski mogą się przyjaźnić? Przecież to wbrew naturze! A jednak... Od każdej reguły są wyjątki. Jednym z nich jest opisana w tej książce niezwykła i wzruszająca historia Rudka - osieroconego liska,wychowanego na farmie oraz Reksa, który poznał leśnego rudzielca, gdy obaj byli jeszcze mali. Mimo groźnych przygód obaj znaleźli w życiu swoje miejsce. I obaj wiedzą, że najważniejsza na świecie jest przyjaźń. A prawdziwych przyjaciół poznaje się w potrzebie.

źródło opisu: Klub Książek Disneya, 1992

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Mylengrave | 2013-02-10

Uwielbiałam wszelkie Disneyowskie historie, a Rudek i Reks było dla mnie nowością, słabo znaną w Polsce, pamiętam, że bardzo mi się podobała. Jest pięknie wydana, ma świetne ilustracje.

Maciek_M | 2018-12-28
Przeczytana: 28 grudnia 2018