Majątek, bogactwo i pieniądze. Biblijne zasady finansowe

Tłumaczenie: Bożena Olechnowicz
Wydawnictwo: W Wyłomie
Wealth, Riches and Money
Finanse, chrześcijaństwo
poradniki
Magdalena

MAJĄTEK, BOGACTWO I PIENIĄDZE - Earl Pitts i Craig Hill Niewiele jest książek na rynku chrześcijańskim, które zajmowałyby się kwestią finansów. Te, które są, nie zawsze naświetlają prawdziwie biblijną perspektywę. Książka autorstwa Hilla i Pittsa wyrasta z Bożego objawienia, doświadczenia i ma naprawdę w sobie potencjał, by zmienić nasze myślenie, a co najważniejsze podejście do tej istotnej...

MAJĄTEK, BOGACTWO I PIENIĄDZE - Earl Pitts i Craig Hill
Niewiele jest książek na rynku chrześcijańskim, które zajmowałyby się kwestią finansów. Te, które są, nie zawsze naświetlają prawdziwie biblijną perspektywę. Książka autorstwa Hilla i Pittsa wyrasta z Bożego objawienia, doświadczenia i ma naprawdę w sobie potencjał, by zmienić nasze myślenie, a co najważniejsze podejście do tej istotnej kwestii. Dzisiaj trudno sobie wyobrazić lepszą pozycję na ten temat.

źródło opisu: Wydawnictwo W Wyłomie, 2009

źródło okładki: http://sklep.wwylomie.com