The Pleasures of Loving God

Chrześcijaństwo
religia
angielski
Magdalena

Ta książka zaprasza nas w niezwykłą podróż w poszukiwaniu skarbu, odkrycia intymnej relacji z Jezusem jako Bogiem i Oblubieńcem. Nasze życie zmienia się nie do poznania, kiedy zaczynamy naprawdę rozumieć, że Jezus nas kocha, a nawet nas lubi i pragnie naszej przyjaźni. Mike Bickle omawia tematy związane z posługą pionierów duchowych i budowaniem domu modlitwy. Służba chrześcijańska, która...

Mike Bickle omawia tematy związane z posługą pionierów duchowych i budowaniem domu modlitwy. Służba chrześcijańska, która wypływa wyłącznie z poczucia obowiązku może prowadzić do wypalenia. Bożym planem nigdy nie było to, aby duch ludzki przede wszystkim się trudził, a dopiero później kochał. Nie zostaliśmy skonstruowani do tego, by miłość pełniła w naszym życiu rolę drugoplanową.

Ta książka jest przygodą radowania się relacją z Jezusem. Tak, możesz wziąć głęboki oddech, rozluźnić się i zacząć się cieszyć z faktu, że Bóg nie postrzega nas w taki sam sposób, w jaki my widzimy siebie samych. Doświadczysz wielkich zmian w życiu, kiedy uświadomisz sobie, że z twojego powodu na Bożym obliczu rozkwita promienny uśmiech.

źródło opisu: store.ihop.org

źródło okładki: store.ihop.org

Magdalena | 2011-02-17
Przeczytana: 2002 rok

To jedna z tych książek, które odcisnęły piętno na całej reszcie mojego życia. Naprawdę otworzyła moje oczy, szczególnie oczy mojego serca na to, czym może być i czym jest w Bożym zamierzeniu życie chrześcijańskie i żywa relacja z żyjącym Bogiem. Nie jestem jeszcze w miejscu, które dzięki tej książce zobaczyłam w Duchu, ale codziennie ku niemu zmierzam. Teraz wiem już jaki jest mój cel, wiem za czym całe życie tęskniłam i nic innego już mnie nie usatysfakcjonuje... A więc książka jest rewelacyjna, ale i niebezpieczna... bo radykalna... i nieodwracalna :)

monikaa | 2011-02-27
FoggyScent | 2011-02-18